Вибухи на складах боєприпасів в Криму було видно з космосу (Фото)

Система Firms NASA, яка займається виявленням великих пожеж, зафіксувала спалахи на складах боєприпасів в окупованому Криму.

Про це на своїй сторінці у Twitter заявив OSINT-аналітик Брейді Афрік.

Він також зауважив, що склади знаходяться за понад 200 кілометрів від лінії фронту.

Зокрема, на супутникових знімках видно масштабні займання на півострові.

Якщо порівняти фото NASA зі знімками місцевості, то стає очевидним, що пожежі стались поблизу складу боєприпасів, який вибухнув цієї ночі.

Окупанти вже розпочали евакуацію цивільних з найближчих сіл та перекрили трасу “Таврида”. Російські пропагандисти скаржаться, що Україна продовжує обстріл Криму західними ракетами Storm Shadow.

Україна традиційно не підтверджує свою причетність до вибухів в тимчасово окупованому Криму. Проте слід нагадати, що Київ отримав озброєння, яке може бити на сотні кілометрів і зобов’язався використовувати його, лише на міжнародно визнаних територіях України.

Зокрема, на таких умовах, якщо вірити ЗМІ, Захід передав ЗСУ ракети дальнього радіуса дії Storm Shadow та їхній французький аналог SCALP.

Більше про ці ракети ви можете дізнатись у відеоматеріалі “Військового кур’єра”.

Нагадаємо, що раніше невідомі вибухи зруйнували частину Кримського мосту, після чого на виїзді з окупованого півострова утворився багатокілометровий затор з охочих втекти назад до росії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.