Після атаки на Кримський міст, росіяни масово тікають з окупованого півострова (Відео)

Після того, як вибухи зруйнували частину Кримського мосту, на виїзді з окупованого півострова утворилась п’ятикілометрова черга з росіян, які прагнуть виїхати з Криму.

Про це заявили російські ЗМІ. Окупанти навіть показали відео багатокілометрової черги з автомобілів на виїзд із Криму.

Зазначається, що серед охочих покинути Крим дуже багато автомобілів зі знаками різних регіонів рф. “Туристи” виїжджають з Криму через пункту пропуску Чонгар та втікають до рф через окуповані території України.

Так, без Кримського мосту в окупантів не залишилось інших автомобільних сполучень з півостровом. Аби повернутись до росії з Криму, доведеться їхати через окуповані частини Херсонської, Запорізької та Донецької областей де зараз точаться активні бойові дії.

Маршрут проходить через Таганрог, Новоазовськ, Маріуполь, Бердянськ та Мелітополь і становить майже 387 км. У дорозі доведеться провести щонайменше сім годин.

Кримський міст був важливим логістичним пунктом для рф — він забезпечував автомобільне сполучення з півостровом, який використовували і війська окупантів.

Очевидно, що тепер росіянам доведеться шукати нові шляхи для забезпечення своїх військових баз на півострові, що також вплине і на постачання військ, що знаходяться безпосередньо на лінії фронту у Запорізькій і Херсонській областях.

Нагадаємо, що сьогодні вночі на Кримському мосту пролунало декілька вибухів. Внаслідок чого, частина мосту зруйнована, а автомобільне сполучення рф з окупованим півостровом стало неможливим.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.