Вибухи на Кримському мосту: один з прольотів зруйновано (Відео, фото)

Сьогодні близько четвертої ранку внаслідок вибуху на Кримському мосту обвалився один з прольотів, рух транспорту повністю зупинено.

Руйнування мосту підтвердив і глава окупаційної адміністрації Криму Аксьонов. За його словами, сталася “надзвичайна подія” в районі 145-ої опори з боку Краснодарського краю.

Наразі рух транспорту по мосту повністю зупинений, на під’їзді до мосту утворився багатокілометровий затор.

Російські ЗМІ вказують, що причиною руйнування однієї з опор моста може бути атака ЗСУ — близько четвертої ночі місцеві жителі чули звуки вибухів. Також, російські пропагандисти заявляють, про начебто загибель двох людей від внаслідок вибухів. За даними російської пропаганди це двоє мешканців Бєлгородської області, які їхали на відпочинок до окупованого Криму.

Водночас, Україна офіційно не заявила про свою причетність до вибухів на Кримському мосту.

Тим часом, у мережі вже з’явились фото та відео зруйнованого російського моста — можна помітити, що один з прольотів фактично зруйновний і лежить у воді, інший теж пошкоджений.

Деякі українські ЗМІ, з посиланням на власні джерела у спецслужбах стверджують, що до атаки на Кримський міст причетні ВМФ ЗСУ та СБУ. За попередніми даними, міст атакували з допомогою надводних дронів. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.