Повернувшись з України, республіканець Палати представників виступає за додаткову допомогу

Повернувшись з України, республіканець Палати представників виступає за додаткову допомогу

Знаючи, що голосування за інший пакет допомоги для України чекало на нього в майбутньому, представник Чак Едвардс, новачок республіканської партії, провів частину минулого тижня, мандруючи по всій країні, щоб самостійно переконатися, як американські долари будуть використані в боротьбі України проти російських загарбників.

Те, що він спостерігав, подорожуючи разом з біпартійною групою законодавців по Україні протягом чотирьох днів – десятки авіаударів, наштовхування дронів та місця жахливих злочинів проти мирних жителів – залишило господаря Едвардса та його колег обіцянням пресовати спікера Майка Джонсона продовжувати роботу над законопроектом, що надає додаткову допомогу у військовій операції.

Вони повідомили президенту Володимиру Зеленському, що їх візит дав їм “нові уявлення” про те, з чим зіткнулася його країна, сказав Едвардс і що вони будуть лобіювати Джонсона, щоб переконатися, що американська допомога не висохла.

Подорож прийшла в критичний час для допомоги Україні в Капітолійському пагорбі, коли Джонсон шукає шляху продовжити новий пакет фінансування для обеззброєної країни в обличчі відданих опозиційників із його правого флангу. Доля зусиль, залежить від основних республіканців, таких як Едвардс, які раніше голосували за допомогу Україні, і які готові приєднатися до демократів у підтримці цієї справи.