З’явився ролик, який переконливо закликає окупантів зберегти собі життя (Відео)

У мережі з’явилося відео, яке переконує окупантів здаватися у полон і зберегти собі життя.

Щоб головні послання ролика краще доходили до ворогів, його зроблено російською мовою.

“Окупанти, саме час прийняти правильне рішення: обрати життя замість смерті, – закликає відео. – Вас, мабуть, чекають вдома цілими і неукодженими. Але прийшовши воювати проти народу України – повернутися цілим додому не вийде. Більшість російських матерів не можуть знатий свої синів після відправлення в Україну. З кожним днем, годиною, секундою часу залишається все менше. Відмовся від участі у бойових діях, збережи життя собі і своїм товаришам”.

Нагадаємо, сьогодні з’явилося відео взяття у полон російської групи, якою командував майор Томов. Українські військові захопили окупантів на лівому березі Херсонщини.

Підрозділ 1822-го батальйону збройних сил рф (Самарський полк), який очолював майор Томов, потрапив у полон до українських військових під час бою в районі села Козачі Лагері. Російський майор пішов на співпрацю з українськими військовими.

Томов пішов на співпрацю з українськими захисниками. У соцмережах з’явилося відео, де він показує на карті позиції окупантів і ділиться інформацією з військовослужбовцями ЗСУ.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.