ЗСУ показали, як брали у полон російську групу майора Томова на Херсонщині (Відео)

Відео взяття у полон російської групи, якою командував майор Томов, з’явилося у мережі. Захоплення відбулося на лівому березі Херсонщини.

Підрозділ 1822-го батальйону збройних сил рф (Самарський полк), який очолював майор Томов, потрапив у полон до українських військових під час бою в районі села Козачі Лагері. Російський майор пішов на співпрацю з українськими військовими.

Нагадаємо, 9 серпня українські військові разом з бійцями Головного управлінням розвідки Міноборони форсували Дніпро. Їм вдалося здійснити рейд по лівому березі та вигнати окупантів із позицій біля села Козачі Лагері Херсонської області.

Так звані російські воєнкори активно обговорювали втрату села у соцмережах. За їхніми даними, спочатку населений пункт покинули російські десантники. Їх замінили менш підготовленими мобілізованими, які здали позиції.

Згодом, на підкріплення окупантам до Козачих Лагерів відправили групу з 17 військовослужбовців рф, яку очолив майор Томов. Вороже командування втратило з ними зв’язок. Натомість в соцмережах з’явилися фото полонених окупантів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.