Російський майор пішов на співпрацю з українськими військовими (Відео)

Комбат 1822-го батальйону збройних сил рф (Самарський полк), майор Томов потрапив у полон до українських військових під час бою в районі села Козачі Лагері на Херсонщині.

Сьогодні у соцмережах з’явилося відео, де він показує на карті позиції окупантів і ділиться інформацією з військовослужбовцями ЗСУ.

Нагадаємо, 9 серпня українські військові разом з бійцями Головного управлінням розвідки Міноборони форсували Дніпро. Їм вдалося здійснити рейд по лівому березі та вигнати окупантів із позицій біля села Козачі Лагері Херсонської області.

Так звані російські воєнкори активно обговорювали втрату села у соцмережах. За їхніми даними, спочатку населений пункт покинули російські десантники. Їх замінили менш підготовленими мобілізованими, які здали позиції.

Згодом, на підкріплення окупантам до Козачих Лагерів відправили групу з 17 військовослужбовців рф, яку очолив майор Томов. Вороже командування втратило з ними зв’язок.

Натомість в соцмережах з’явилися фото полонених окупантів. Пишуть, що це саме та група, яка йшла на підкріплення в Козачі Лагері.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.