Унікальні машини вогневої підтримки M7 Bradley вже на фронті (Фото)

Українські захисники опублікували перші фото машин вогневої підтримки M7 Bradley Fire Support Team (BFIST) в Україні.

Ця машина створена на базі американської БМП M2A2 Bradley ODS. Замість пускового ПТРК TOW на M7 стоїть обладнання для визначення цілей, яке дозволяє працювати на відстані до 20 км і передавати цю інформацію артилерійським підрозділам. Головна задача машини – наведення артилерії безпосередньо у бойових порядках.

Передня броня M7 Bradley витримує влучання 30-мм бронебійних боєприпасів. Корпус захищений від вогню великокаліберних кулеметів. Бронезахист машини дозволяє безпечно для екіпажу проводити розвідку та цілевказання. Також M7 перевозить спеціальне переносне обладнання для спостереження.

M7 BFIST має таку ж мобільність і характеристики, як і бойова машина M2A2 Bradley, яку успішно застосовують українській військові.

У лютому цього року США оголосили про передачу чотирьох M7 BFIST Україні. Втім фото, що підтверджують надходження цих машин з’явилися лише зараз.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що бойова машина піхоти Bradley M2A2 ODSSA витримала пряме влучання 125-мм танкового снаряду. Попри велику загрозу, американська БМП врятувала екіпаж бійців ЗСУ. Машина оснащена динамічним захистом BRAT зупинилася, але залишилась на ходу. Всі члени екіпажу всередині – живі.

Ще на початку липня в Україні помітили бойові машини піхоти Bradley, які замість типового “пікселя” ЗСУ були пофарбовані у звичний для американців пустельний камуфляж. Відео з новенькими БМП M2A2 ODS-SA Bradley виклали у мережу українські військові.

Аналітики припускають, що ці БМП прибули в Україну безпосередньо із запасів американського війська в рамках одного з останніх пакетів військової допомоги.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.