ЗСУ форсували Дніпро і звільнили село на лівому березі Херсонщини

На Херсонщині українські військові разом з бійцями Головного управлінням розвідки Міноборони форсували Дніпро. Їм вдалося здійснити рейд по лівому березі та вигнати окупантів із позицій біля села Козачі Лагері Херсонської області.

Так звані російські воєнкори активно обговорювали втрату села у соцмережах. За їхніми даними, спочатку населений пункт покинули російські десантники. Їх замінили менш підготовленими мобілізованими, які здали позиції.

Згодом, на підкріплення окупантам до Козачих Лагерів відправили групу з 17 військовослужбовців рф. Вороже командування втратило з ними зв’язок.

Натомість в соцмережах з’явилися фото полонених окупантів. Пишуть, що це саме група, яка йшла на підкріплення в Козачі Лагері.

Дії ЗСУ на лівому березі Херсонщини українські офіційні джерела не коментують.

Нагадаємо, що це вже третя успішна спроба переправи через Дніпро і створення плацдарму для наших сил на лівому березі.

Раніше ЗСУ вдавалося перейти і закріпитися у поселенні Дачі неподалік Херсону. Також була спроба захопити «Антонівський плацдарм» на північ від Олешок.


Село Козачі Лагері, крім того, що дозволяє сворити плацдарм для подального наступу ЗСУ, також має вигідне положення для перерізання ділянки маршруту Е58 (автошлях Т2206) – важливого логістичного сполучення окупантів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.