Українські військові підірвали чотири гармати, якими окупанти обстрілювали Херсонщину (Відео)

Група Perun та зведений загін “Коршунів” знищили чотири російські гармати на лівому березі Дніпра, на території тимчасово окупованої частини Херсонщини.

Гармати обстрілювали деокуповані населені пункти на правому березі та позиції українських військових біля села Кринки на лівому березі.

Знищили їх вночі скидами гранат з дронів. Відео ураження гармат окупантів військові опублікували в мережі.

Захопити плацдарм біля села Кринки на лівому березі Дніпра на Херсонщині Силам спеціальних операцій ЗСУ допомогла інформація від російського офіцера. Він разом із підрозділом здався у полон і пішов на співпрацю з українським командуванням.

Наприкінці травня бійці 73-го центру морських операцій ССО розмістилися вздовж правого берега Дніпра. Деякі з них знаходились в межах досяжності російських військ, які контролювали Каховську дамбу та лівий берег Дніпра. Сторони знали, що український контрнаступ націлений на контроль над річкою – як ключ до повернення окупованого півдня. Допоміг російський офіцер, який стверджував, що був проти війни, але відправили на Херсонщину. 

Нагадаємо, раніше Збройні сили України з допомогою HIMARS знищили три російські реактивні системи залпового вогню “Ураган” біля села Абрикосівка на тимчасово окупованій частині Херсонщини. Саме за допомогою цієї зброї окупанти обстрілювали Херсон, Кринки, Станіслав, Львово, Тягинку та інші наближені населені пункти Херсонщини.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.