Український HIMARS знищив три РСЗВ “Ураган”, якими окупанти обстрілювали Херсон та Кринки (Відео)

Збройні сили України з допомогою HIMARS знищили три російські реактивні системи залпового вогню “Ураган” біля села Абрикосівка на тимчасово окупованій частині Херсонщини.

Саме за допомогою цієї зброї окупанти обстрілювали Херсон, Кринки, Станіслав, Львово, Тягинку та інші наближені населені пункти Херсонщини.

Кадри ураження, які зняли за допомогою безпілотника аеророзвідники, опублікували у мережі Сили оборони півдня України.

БМ-27 “Ураган” — реактивна система залпового вогню радянської розробки. Вона призначена для ураження різних розгорнутих цілей. Має калібр 220 мм. Машина за один залп може запустити 16 реактивних снарядів масою по 280 кг.

Обслуга бойової машини становить чотири людини.

За даними аналітичного порталу Oryx, росіяни втратили в України протягом війни 74 “Ураганів”.

Нагадаємо, поблизу селища Нова Маячка, що в тимчасово окупованій частині Херсонського району, українські військові уразили російську пускову установку 9П140 до 220-мм реактивної системи залпового вогню БМ-27 “Ураган”. Установку окупанти ховали у лісосмузі, але українським аеророзвідникам це не завадило виявити техніку і навести на неї артилерію.

Раніше українські військові із самохідної артилерійської установки CAESAR знищили ворожу реактивну систему залпового вогню “Ураган”. Важливу ціль уразили в районі села Червоногірка, що біля Токмака в Запорізькій області. Знищення РСЗВ зняли за допомогою безпілотника і опублікували у мережі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.