Українські прикордонники мінують кордон із Білоруссю

Українські прикордонники продовжують укріплювати оборону по всій лінії кордону із Білоруссю. Також вони мінують пункти пропуску.

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

“Білоруський напрям пріоритетний для України в плані безпеки. На щастя, по той бік кордону не фіксується будь-яких дій, які б створювали загрозу Україні зараз. До того ж росія не має в Білорусі достатньої кількості своїх підрозділів і техніки, щоб здійснити повторне вторгнення”, – зазначив Демченко

Українські прикордонники розуміють, що Білорусь продовжує підтримувати рф, тому цей напрям продовжує укріплюватися по всій лінії кордону і мінуватися.

Пункти пропуску з Білоруссю закриті.

Нагадаємо, нещодавно Білорусь провела церемонію введення в експлуатацію нової реактивної системи залпового вогню “Полонез-М”. З цієї нагоди організували парад за участю особового складу бригади і начальника генштабу генерал-майора Віктора Гулевича.

У своєму виступі Гулевич відзначив, що “Полонез-М” може уражати до восьми цілей одночасно на відстані до 300 кілометрів. Однак під час презентації були продемонстровані лише системи залпового вогню, без ракет.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.