Нацгвардія безпілотниками знищує машини із росіянами, які їздять дорогами Херсонщини (Відео)

Оператори 11-ї бригади імені Михайла Грушевського Національної гвардії України безпілотниками знищують машини із росіянами, які дозволяють собі їздять дорогами тимчасово окупованої Херсонщини.

Серед знищених автомобілів – не тільки легковики. Нацгвардійцям вдалося уразити вантажівку, у якій, ймовірно, сиділа піхота.

Відео атаки на ворожий транспорт військові опублікували у мережі.

Українські військові продовжують наземні операції на лівому березі Херсонщини. Сили оборони України зміцнюють плацдарми та свої підрозділи.

Так звані російські пропагандисти стверджували, що штурмові групи ЗСУ кілька разів намагалися просунутися на південь від Кринок. Вони укріпили плацдарм на південний схід від населеного пункту. Також українські сили продовжують зміцнювати своє угруповання в самих Кринках.

“Військовий кур’єр” демонстрував відео, де видно, в яких умовах українським захисникам доводиться утримувати плацдарм на лівому березі Херсонщини.

Вчора ЗСУ знищили техніку окупантів, які намагалися штурмувати їхні позиції в селі Кринки. Українські захисники уразили чотири танки, стільки ж бронетранспортерів та дві бойові машини піхоти. Військові опублікували фото та відео знищеної техніки.

Раніше, воїни Національної гвардії України вистежили важливу російську ціль – понтонну машину. Вона не встигла доїхати до місця розгортання переправи. Але після удару дроном, техніку вже не використають. Ворожу інженерну машину помітили, коли вона загрузла в болоті. Українські воїни швидко зреагували та зробили все, аби понтонна машина так і не доїхала до місця розгортання. FPV-дрон влучив у кабіну, після чого вона загорілася.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.