Україна рухається над законопроектом про мобілізацію, оскільки кількість військ викликає тривогу

Експерт розповів, скільки Україна ще зможе протистояти РФ

– За даними організації “Інститут військового аналізу”, війна на Донбасі триває вже більше семи років. За цей час вона забрала життя понад 13 тисяч українців, понад 30 тисяч отримали поранення, а близько 1,5 мільйона людей були змушені покинути свої домівки.

– На жаль, війна в Україні не тільки забирає життя і здоров’я людей, але і знищує економіку країни. За даними Міністерства економіки України, загальні збитки від війни становлять понад 1,5 трильйона гривень. Це включає втрати виробництва, майна, інфраструктури та інші види збитків.

– Одним із головних факторів, який дозволив Україні протистояти агресії Росії, є підтримка та допомога західних партнерів. Зокрема, США та Європейський Союз надають фінансову, військову та гуманітарну допомогу Україні. Крім того, багато країн надають підтримку у вигляді санкцій проти Росії.

– Не менш важливим фактором у перемозі над агресором є мобілізація суспільства та волонтерський рух. Більшість українців підтримує армію та волонтерські організації, які надають різноманітну допомогу для військових та бійців АТО.

– На жаль, війна на Донбасі не має простого вирішення. На даний момент немає чітких перспектив для закінчення конфлікту. Однак, Україна продовжує вести оборонні дії та сподівається на підтримку від своїх партнерів і допомогу у досягненні миру на Донбасі.