США завдали удару по радіолокаційній станції хуситів у Ємені (Відео)

Командування Збройних сил США заявило, що вночі американські війська завдали удару по радіолокаційній станції хуситів у Ємені, у відповідь на напади на торгові судна у Червоному морі.

Удару було завдано ракетами “Томагавк” із борту есмінця USS Carney. Попередньо, ціль було уражено.

Підконтрольне хуситам медіа повідомило, що авіаударів було завдано по столиці Ємену Сані.

Минулої ночі авіація та флот США та Великої Британії завдали удари по об’єктах хуситів у Ємені. У першу чергу були уражені радіолокаційні системи та склади ракет. Операцію “Страж процвітання” розпочали бомбардувальники B2-А, які зайшли у повітряний простір Ємену. Після того Білий Дім повідомив лідерів фракцій Конгресу США про початок військової операції.

Міністерство закордонних справ Ірану назвало удар США та Великої Британії по позиціях єменських хуситів свавіллям та порушенням територіальної цілісності Ємену. Росія попросила провести термінове засідання Ради Безпеки ООН для обговорення ударів Великої Британії та США по Ємену.

Раніше підтримувані Іраном та росією хусити заявили, що запуски безпілотників і ракет демонструють солідарність з палестинським народом. Їхня перша серія атак, яка почалася незабаром після початку війни Ізраїлю та ХАМАС , була спрямована на комерційні судна, які мали певний зв’язок з Ізраїлем.

Міністр оборони США Ллойд Остін оголошував про початок операції проти єменських терористів 19 грудня. Головна мета операції –  забезпечити свободу судноплавства в Червоному морі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.