Іран та Росія відреагували на операцію проти хуситів у Ємені

Міністерство закордонних справ Ірану назвало удар США та Великої Британії по позиціях єменських хуситів свавіллям та порушенням територіальної цілісності Ємену.

Перед тим Каспійський флот ВМС Ірану був приведений у повну бойову готовність.

Росія попросила провести термінове засідання Ради Безпеки ООН для обговорення ударів Великої Британії та США по Ємену. На засіданні також обговорюватиметься ширша ситуація на Близькому Сході.

Раніше підтримувані Іраном та росією хусити заявили, що запуски безпілотників і ракет демонструють солідарність з палестинським народом. Їхня перша серія атак, яка почалася незабаром після початку війни Ізраїлю та ХАМАС , була спрямована на комерційні судна, які мали певний зв’язок з Ізраїлем.

Минулої ночі авіація та флот США та Великої Британії завдали удари по об’єктах хуситів у Ємені. У першу чергу були уражені радіолокаційні системи та склади ракет. Операцію “Страж процвітання” розпочали бомбардувальники B2-А, які зайшли у повітряний простір Ємену. Після того Білий Дім повідомив лідерів фракцій Конгресу США про початок військової операції.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.