Польща активізує роботу із союзниками задля перемоги над Росією – Туск

Польща вимагатиме від країн Заходу повної мобілізації для надання допомоги Україні. Це єдиний шлях до досягнення перемоги у війні з росією.

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск під час виступу в Сеймі.

“Ми вимагатимемо повної мобілізації Заходу для допомоги Україні. Я більше не можу слухати політиків, які кажуть, що втомилися від ситуації в Україні. Вони кажуть президенту Зеленському, що втомилися від ситуації”, – обурився Туск.

Він вважає напад на Україну – атакою “на всіх нас”.

“Тому маємо говорити про Україну одноголосно. Це також має нас об’єднати”, – додав він.

Новообраний прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск найближчим часом відправиться до Брюсселя, де сподівається переконати союзників захистити демократичні цінності та Україну від російської агресії.

Також Туск пообіцяв зняти блокаду польських протестувальників, які не пропускають українські вантажівки через кордон.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що у відповідь на російські погрози, Польща вдвічі збільшує армію. Віцепрем’єр-міністр Польщі Ярослав Качинський заявив, що уряд цього уряд почав відновлювати та створювати нові військові частини. За його словами, Варшава аби армія складалась із шести дивізій, замість трьох. Крім того, керівництво розмірковує про створення запасної дивізії військ.

Також нагадаємо, наприкінці листопада в порту Свіноуйсьце в Польщі розвантажили військову техніку, яку країна отримала із США. До даної партії увійшли 26 танків M1A1FEP Abrams, дев’ять броньованих евакуаційних машин M88A2 Hercules та одинадцять реактивних систем залпового вогню M142 HIMARS. Фото техніки, яку отримала Польща, з’явились у мережі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.