Київська ОВА розірвала договір з постачальником FPV-дронів

Київська обласна військова адміністрація розірвала договір за тендером, який було оголошено у листопаді. Він передбачав закупівлю тисячі FPV-дронів для 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

Постачальник ТОВ “Конкорд-22”, що виграв тендер, не виконав свої зобов’язання. Про це повідомила Київська ОВА в телеграм-каналі.

Терміни виготовлення та постачання всієї партії дронів минули 3 тижні тому. Доставлено лише трохи більше 70 штук.

При цьому технічні характеристики і комплектація FPV-дронів не відповідають умовам договору.

Плати за дрони постачальник не отримав і не отримає.

Голова Київської ОВА Руслан Кравченко звернувся до правоохоронних органів для вивчення ситуації.

Нагадаємо,

Воїни роти ударних БпАК “Ахіллес” 92-ї ОШБр за допомогою FPV-дронів відбивають російський наступ на Бахмутському напрямку. Там було знищено дві одиниці ворожої бронетехніки та живу силу росіян.

Перед тим, шість екіпажів FPV-дронів, спільними зусиллями організували атаку на бронетехніку російських загарбників. Свої бойові машини окупанти намагалися заховати серед забудови у населеному пункті. Про місце проведення операції не повідомляють. Зате відомо, що шість екіпажів українських операторів дронів під час спільної атаки уразили чотири одиниці ворожої бронетехніки.

Сьогодні “Військовий кур’єр” писав, що російські військові намагаються підготуватися до ведення нічних боїв. Ця тенденція спостерігається серед учасників бойових дій з початку широкомасштабного вторгнення рф в Україні. Аналітики британського міноборони посилаються на інформацію від окупанта. Він знаходиться на Херсонщині і скаржиться на нестачу приладів нічного бачення та камер для зйомки в умовах слабкого освітлення для безпілотних літальних апаратів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.