Польща отримала із США танки Abrams та РСЗВ HIMARS (Фото)

Вчора у порту Свіноуйсьце в Польщі розвантажили військову техніку, яку країна отримала із США. Про це повідомив OSINT Expert.

До даної партії увійшли 26 танків M1A1FEP Abrams, дев’ять броньованих евакуаційних машин M88A2 Hercules та одинадцять реактивних систем залпового вогню M142 HIMARS.

Фото техніки з’явились у мережі.

Нагадаємо, у минулому році Польща запланувала провести масштабне посилення артилерійської складової своїх збройних сил у рамках ракетної програми Homar. Тоді замовили у США майже 500 одиниць американських універсальний пускових установок M142 HIMARS. Такої кількості ракетних систем вистачить на формування понад 80 батарей. Загальна вартість програми оцінювалася у 8-10 млрд польських злотих.

На тлі російської загрози та війни в Україні у Польщі вирішили вдвічі збільшити чисельність своєї армії. Віцепрем’єр-міністр Польщі Ярослав Качинський заявив, що уряд цього уряд почав відновлювати та створювати нові військові частини.

Польська армія буде складатись із шести дивізій, замість трьох колишніх. Крім того, керівництво розмірковує про створення запасної дивізії військ.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.