У відповідь на російські погрози: Польща вдвічі збільшує армію

На тлі російської загрози та війни в Україні у Польщі вирішили вдвічі збільшити чисельність своєї армії.

Віцепрем’єр-міністр Польщі Ярослав Качинський заявив, що уряд цього уряд почав відновлювати та створювати нові військові частини.

За його словами, Варшава аби армія складалась із шести дивізій, замість трьох. Крім того, керівництво розмірковує про створення запасної дивізії військ.

До слова, Польща вперше за 18 років вирішила створити ракетно-артилерійську бригаду на на озброєнні якої будуть ракетні комплекси HIMARS.

Новостворена 1-ша ракетна бригада дислокуватиметься у Торуні й Ожиші. Вона входитиме до складу 16-ї механізованої дивізії, яка відповідає за безпеку північно-східної частини Польщі, яка межує з Росією і Білоруссю.

Також в рамках посилення обороноздатності країни польський уряд зміцнює кордон, будуючи на ньому паркан з “різними типами електронних пристроїв”.

Качинський підкреслив, що такі дії Польщі є відповіддю на російські провокації, зокрема розміщення “вагнерівців” у Білорусі.

Нагадаємо, що після невдалого бунту Пригожина росія перекинула до Білорусі ПВК “Вагнер” — найманці активно розбудовують військовий табір у Могилевській області й стягують туди бронетехніку.

На зустрічі із російським диктатором Владіміром Путіним самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що найманці хочуть на “екскурсію” до Польщі.

До того ж російські пропагандисти відверто заявляють, що Москва повинна вдертися до Польщі аби зірвати шляхи постачання зброї в Україну.

Очевидно, таким чином Кремль намагається залякати Польщу, яка активно допомагає Україні озброєнням.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.