Французький фрегат збив два ударні дрони, що летіли на нього із Ємену

Французький фрегат Languedoc збив над Червоним морем два дрони, що прямували в бік судна із території Ємену.

Про це повідомив Генеральний штаб Франції у соцмережі X.

Перехоплення безпілотників відбулося близько 21:30 і 23:30 на відстані 110 км від берегів Ємену.

Нагадаємо, раніше корабель Військово-морських сил США, що знаходився біля берега Ємена, був обстріляний з суходолу. Судно перехопило ракети, запущені хуситами, яких підтримують іран та росія.

Згодом, в Аденській затоці Індійського океану терористи намагалися захопити судно Central Park компанії Zodiac Maritime. Воно йшло під прапором Ліберії неподалік територіальних вод Ємену. На борту знаходилось 22 члени екіпажу, громадян росії, В’єтнаму, Болгарії, Індії, Грузії та Філіппін. Очолював команду капітан з Туреччини.

Американський ракетний есмінець Mason, судно Військово-морських сил Японії та бойові вертольоти взяли участь у захопленні групи терористів-хуситів, які намагалися взяти під контроль танкер Central Park в Аденській затоці біля Ємену.

Екіпаж танкера завчасно виявив загрозу і зачинився в безпечній кімнаті. Моряки встигли відправити сигнал про допомогу. Його отримали кораблі ВМС США та Японії, які перебували поблизу. Вони відправилися до Central Park. Коли терористи помітили наближення військових кораблів, то покинули танкер і спробували втекти до Ємену. Їх перехопили та заарештували. При цьому військові моряки зробили лише попереджувальні постріли.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.