Сили оборони зміцнюють плацдарм на лівому березі Херсонщини (Відео)

Українські сили продовжили наземні операції на лівому березі Херсонщини. ЗСУ зміцнюють плацдарм та свої підрозділи. Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Так звані російські пропагандисти стверджували, що штурмові групи ЗСУ кілька разів намагалися просунутися на південь від Кринок. Вони укріпили плацдарм на південний схід від населеного пункту. Також українські сили продовжують зміцнювати своє угруповання в самих Кринках.

У своєму Telegram-каналі “Військовий кур’єр” демонстрував відео, де видно, в яких умовах українським захисникам доводиться утримувати Кринки.

Оглядачі Інституту також зауважили, що Сили оборони зміцнюють плацдарм біля Антонівського мосту та поблизу Козачих Лагерів. ЗСУ ефективно контролюють лісові масиви, острови та берегову лінію вздовж річки Конка.

“Геолокаційні кадри, опубліковані 5 грудня, підтверджують, що російські війська утримують позиції на островах у річці Дніпро на південь від Веленського Херсонської області. Однак ці кадри не свідчать про те, що російські сили нещодавно просунулися в цьому районі, і вони, ймовірно, утримували ці позиції протягом деякого часу”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Херсонщині сержант російської армії застрелив командира батальйону.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.