ЗСУ знищили техніку окупантів, яка намагалася штурмувати Кринки на Херсонщині (Фото, відео)

Морська піхота ЗСУ знищила техніку окупантів, яка намагалася штурмувати їхні позиції в селі Кринки, що на лівому березі Дніпра тимчасово окупованої частини Херсонщини.

Українські захисники уразили чотири танки, стільки ж бронетранспортерів та дві бойові машини піхоти.

Військові опублікували фото та відео знищеної техніки.

“Твердо стоїмо, методично та масово знищуємо ворожу техніку. Напевно в них вказівка терміново вибити наших з лівого берега до нового року”, – написав сьогодні про ситуацію в Кринках телеграм-канал “Офіцер”.

Нагадаємо, аналітики ISW повідомляли, що ЗСУ контролюють близько 10 кв. км. території поблизу села Кринки. Українські війська здатні поповнювати свої запаси, а їх кількість на лівому березі Дніпра у Херсонській області зростає. Такі висновки зробили військові оглядачі американського Інституту вивчення війни. Також бої тривають біля населених пунктів Пойма та Піщанівка.

Пізніше британська розвідка повідомила, що українські морські піхотинці ведуть успішні бої біля села Кринки на лівому березі Дніпра на Херсонщині. Особливо ефективно використовують малі ударні безпілотні літальні апарати.

Нещодавно українські сили продовжили наземні операції на лівому березі Херсонщини. ЗСУ зміцнюють плацдарм та свої підрозділи.

Так звані російські пропагандисти стверджували, що штурмові групи ЗСУ кілька разів намагалися просунутися на південь від Кринок. Вони укріпили плацдарм на південний схід від населеного пункту. Також українські сили продовжують зміцнювати своє угруповання в самих Кринках.

У своєму Telegram-каналі “Військовий кур’єр” демонстрував відео, де видно, в яких умовах українським захисникам доводиться утримувати Кринки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.