Чи зможе Україна перемогти Росію? Республіканці Палати представників можуть вирішити результат війни - USA TODAY

Чи зможе Україна перемогти Росію? Республіканці Палати представників можуть вирішити результат війни – USA TODAY

Після місяців спірної дискусії Палата представників наближається до голосування щодо допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню. Військова допомога Україні є найбільш невідкладною справою, і це є найбільшою точкою незгоди.
Два питання будуть вирішальними: Чому Сполучені Штати повинні продовжувати підтримувати Україну? Чи є план для перемоги над російським президентом Володимиром Путіним і його вторгненням?
Цього місяця експерти зі Хадсонського інституту зі США подорожували до Києва та Одеси. Ми з’ясували, що американська підтримка України є важливішою, ніж будь-коли раніше. Рішучість, інновації та успіхи на полі бою України чітко демонструють, що підтримка їх плану на майбутні місяці в інтересах Сполучених Штатів.
Як українці боролися з російськими силами. Лідери України мають план перемоги. Він починається з ізоляції та ослаблення Росії. Українські сили зробили набагато більше, ніж просто відбили завоювання – вони повернули пів території, захопленої під час початкової інвазії, знищили приблизно третину Чорноморського флоту Росії, незважаючи на відсутність власного флоту, та проводять систематичну кампанію зносу російських аерокосмічних сил.
Якщо минуле є передбачуванням майбутнього, то російські сили чекає кровавий рік.
Без стрілянини жодного американського чи НАТОвського солдата Росія зазнала втрат людей та техніки, яких не бачила з часів Другої світової війни. За однією оцінкою, яку ми почули у Києві, російські втрати можуть перевищувати 500 тисяч чоловік. Багато російських підрозділів було розбито, включаючи спеціальні елітні війська, і за два роки Україна вбила більше високопосадових російських генералів, ніж було вбито за десятирічні війни в Афганістані та Сирії.
Україна також планує протидіяти залежності Росії від військових дій. Україна пионерить руйнівні технології на полі бою та впроваджує їх в масштабі. Цього року Київ вироблятиме мільйон вбивчих безпілотників.

Україна горить .Республіканці та Байден коливаються. А Путін Росії посміхається.

Україна тепер також має здатність атакувати важливі позиції Росії на порозі НАТО, такі як окупований Крим, та загрожувати російським військам в інших місцях, як, наприклад, у Придністров’ї (російська підтримувана енклава в Молдові).
Наступна здатність України дає можливість завершити війну на умовах, що вигідні для України.
Чого потребує Україна: системи зброї США та НАТОАле цей успіх залежить від захисту населення та інфраструктури України від дальнодіючих ударів Росії – захист, який доступні системи зброї США та НАТО можуть забезпечити за мінімальну ціну для Заходу.
Поповнення складу Патріотів Києва та інших систем протиповітряної оборони, підвищення можливостей дальнодіючих ударів та поповнення запасів традиційних артилерійських снарядів і мортир можуть допомогти відбити атаки Росії.
Британська крилато-ракетна система “Storm Shadow” та її французький аналог SCALP особливо ефективні проти об’єктів великої вартості, а німецька система Taurus посилює потужність винищувачів F-16, які Україна буде експлуатувати пізніше цього року. Критична роль також належить системі американських тактичних ракетних комплексів (ATACMS), які мають достатню дальність для загрози російським військам.

Критики надання Україні цієї передової зброї аргументують, що це залишить Тайвань без захисту від китайських нападів. Вони правильно вказують на те, що Китай намагається підкорити Тайвань.
У своєму останньому щорічному звіті до Народного конгресу Китайський прем’єр Лі Цян пропускав слово “мирне” під час пропаганди злиття двох політичних утворень. Однак критики допомоги Україні не зазначають, що вороги Америки та її союзників об’єдналися.
Китай, Росія, Іран та Північна Корея створили альянс. Вони діляться боєприпасами, засобами постачання, технологією та фінансовими інструментами, одночасно координуючи військові та дипломатичні стратегії по всьому світу. З підтримкою з боку Пекіна, Тегерана та Пхеньяна Москва не просто атакує Україну – вона загрожує всьому вільному світу.
Винних за атаку ХАМАС на Ізраїль,але війни не відбуваються відокремлено одна від одної. Подивіться на Україну.
Це саме тому, незважаючи на багато спроб дезінформації, що говорять протилежне, наші європейські союзники видають на Україну більше, ніж Сполучені Штати. Ці союзники надають Вашингтону економічну та військову силу, необхідну для рівняння сил з Китаєм та Росією.
Ось чому, незважаючи на багато розчарувань, які випливають з партнерства вільних народів, трансатлантичний союз робить Сполучені Штати сильнішими, а наші противники знають це.