Бред Вілсон назвав Путіна "головорізом", але хоче отримати відповіді на фінал війни в Україні - KSL.com

Бред Вілсон назвав Путіна “головорізом”, але хоче отримати відповіді на фінал війни в Україні – KSL.com

Поки Конгрес продовжує обговорювати подальшу військову та економічну допомогу Україні, кандидат у Сенат США Бред Вілсон бажає, щоб США сформулювали чіткий план для врегулювання конфлікту, перш ніж надсилати додаткові кошти.

Вілсон – республіканський колишній спікер Палати представників Юти – нещодавно завершив візит у всі 29 округів Бігової Держави у своїй спробі зайняти місце, яке незабаром залишить вакантним сенатор Мітт Ромні, і заявив, що він чув від виборців по всій державі, які не розуміють мету допомоги.

Війна між Росією та Україною триває понад два роки, і для багатьох жителів Юти немає чіткого кінця, сказав він.

“Те, що роздратовує виборців у всій державі – і знову, це одна з тих проблем, коли немає значення, чи ви у сільській Юті чи тут, на передній частині Васача – люди не мають жодного уявлення про те, що ми намагаємося досягти. Вони не розуміють місію”, – сказав Вілсон редакційним радам KSL та Deseret News в четвер після обіду. “Якби я сказав (Конгресу), що робити, то це було б сформулювати стратегію для американського народу. Ми не знаємо, як буде виглядати кінцева гра, і потрібно більше прозорості щодо того, куди йдуть ці гроші і на що вони використовуються”.

Путін – “злочинець”, “воєнний злочинець”Коли його запитали про страхи, що Росія може вторгнутися до сусідньої країни, якщо Україна не зможе зупинити її, Вілсон сказав, що не може висловлювати думки про плани президента Росії Володимира Путіна, але не мав сумнівів щодо своїх думок про російського лідера.

“Я думаю, він – злочинець. Я думаю, він – воєнний злочинець. Я думаю, йому слід нести відповідальність за все, що він зробив. Щодо його намірів, я дійсно – я не знаю. Але я думаю, що напад на Україну – це зовсім інша річ, ніж напад на країну-члена НАТО … і це створює цілком інший набір проблем”, – сказав він.

Колишній президент Дональд Трамп раніше критикував країни-учасниці договору за те, що вони не виконують узгоджені цілі щодо витрат на оборону, і в лютому він заявив, що буде “заохочувати” Росію вторгатися до будь-якої країни-члена НАТО, якщо та не виконує свої фінансові зобов’язання перед союзом.

Вілсон сказав, що він вважає, що друга президенська кампанія Трампа буде демонструвати силу на світовій арені та допоможе стримати подальшу агресію, але сказав, що не хоче бачити “розв’язання” НАТО.

“Я хочу, щоб ми продовжували бути частиною НАТО, і я думаю, що це дуже справедлива питання, яке ми повинні задавати, коли дивимося на гроші, які були витрачені на Україну – і жодна країна не витратила більше США – це оцінити. Чи всі виконують свою частку? “, – сказав він. “Ви знаєте, що потім відбуваються такі розмови? Вони приводять до чесної розмови про те, що є справедливим, що є правильним, і це приводить людей до переговорного столу.

“І ми бачили це знову і знову. Трамп це дуже добре робить”, – сказав Вілсон.

Вілсон також хотів би пов’язувати допомогу Україні з посиленою безпекою на південному кордоні США, що є типовим заявленням багатьох республіканців.

Але Україна – не єдина союзниця США, яка в даний час перебуває у війні, і Вілсон сказав, що він більш схильний надіслати гроші Ізраїлю, який бомбардує сектор Гази в намаганні знищити Хамас після нападів 7 жовтня 2023 року, оскільки США мають “зобов’язання, яке ми прийняли перед ними, яке ми повинні виконувати”.

“Я знаю, що без Ізраїлю, мир на Близькому Сході був би дуже різним. Вони були там дуже важливим союзником, і допомога їм знищити Хамас з лиця землі – це правильна річ”, – сказав він.

До зустрічі з редакційними радами KSL та Deseret News Вілсон відвідав фабрику компанії Robinson Armament Co. у Норт-Солт-Лейк, де зустрівся з генеральним директором і делегатом Республіканської партії Алексом Робінсоном.

Робінсон виробляє модульну гвинтівку, подібну до популярних гвинтівок у стилі AR-15, та описав кілька “обмежень” для збройної промисловості, включаючи обробку кредитних карт і хостингу веб-сторінок, які не хочуть бути відбудовуваними з виробниками зброї. Він сказав, що компанія могла рекламуватися на Парлер, альтернативній соціальній мережі, яку вподобають консерватори, до тих пір, поки Амазон не виключив компанію зі свого хмарного хостингового сервісу після Інсуррекції в Капітолі США 6 січня 2021 року.

Робінсон звинуватив “просвітницькі” компанії та федеральні регулювання – які ускладнюють йому продавати в певних штатах та за межами США – в перешкодах для бізнесу.

“Тут витрачається так багато енергії на нісенітниці”, – сказав Вілсон.

Пізніше Вілсон сказав KSL.com, що уряд повинен розглянути дискримінацію проти певних галузей, “особливо коли ми маємо компанії, які мають монополії на певні речі, або мають змогу порушувати свободу.