RFK молодший повідомляє, що війна в Україні є схемою США для відмивання грошей - Valley News

Нащадок клану Кеннеді виступив з пропутинською промовою – Valley News

Адвокат з охорони навколишнього середовища та кандидат в президенти Роберта Ф. Кеннеді-молодший виступив на зборах зборів коштів для його президентської кампанії 2024 року.
“Ця війна не повинна була статися. Російська сторона намагалася кілька разів домовитися про умови, які були дуже вигідні для України і нас. Головним, що вони хотіли, було, щоб ми утримали НАТО подалі від України. Великі виробники зброї постійно намагаються додати нові країни до НАТО. Чому? Тоді ця країна зобов’язана пристосувати свої закупівлі зброї до вимог НАТО, що означає, що деякі компанії, такі як Northrop Grumman, Raytheon, General Dynamics, Boeing і Lockheed, мають захоплений ринок.
“Ми витратили 113 мільярдів доларів. Щоб дати вам приклад, ми могли б збудувати 100 тисяч шкіл з цієї суми. Замість цього, ми використали ці кошти на війну, яка не мала жодної користі для нашої країни. Це велика зрада нашим громадянам і нашим податкоплатникам.
“Але це було не тільки про гроші. Ця війна також була шахрайством, яке використовувалося для прання грошей США. Ми знаємо, що багато українських олігархів переводять свої гроші в США через різні шахрайські схеми. І ця війна була чудовим способом для них зробити це. Ми мусимо зупинити це шахрайство і забезпечити, щоб наші гроші були використані для блага нашої країни, а не для підтримки корупції та війни.
“Тому я закликаю вас підтримати мене в моїй кампанії на 2024 рік. Ми повинні змінити політику нашої країни і зробити її більш прозорою та справедливою. Дякую вам за вашу підтримку.”