Росія “стерла в нуль” свою кадрову армію – Білецький

Російська армія повністю знищила всі своі кадрові частини – передусім піхоту. Про це розповів командир Третьої штурмової бригади, засновник “Азову” та колишній народний депутат Андрій Білецький в інтерв’ю “Українській правді”.

Військовий пояснив, що російська армія не готувалася до серйозної війни. І коли виявилося, що це не “спецоперація поліції”, а справжня війна, то за словами Білецького, російське керівництво довго відмовлялося це розуміти й реагувати відповідним чином.

“Вони замість цього кричали: вперед, вперед, вперед. І повністю стерли свої кадрові частини. От прямо стерли їх, як об наждачний папір – в нуль”, – резюмував військовий.

Білецький зазначає, що в Росії дійсно стали значно потужніші підрозділи РЕР і РЕБ, компонента БПЛА та артилерія. Але якість сухопутної складової стає все нижчою.

“Сухопутні війська російської федерації, особливо в таких складових як піхота, танки, бронетехніка – стабільно погані. З літа минулого року вони стабільно погано воюють. І вони нічого з цим поробити не можуть, і я не думаю, що зможуть”, – говорить комбриг.

Окрім цього, він зазначив, що мотивація у росіян “надзвичайно слабка в середньому” по всім підрозділам їх збройних сил.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.