ССО оголосили втрати окупантів після ударів по аеродромах

Українські спецпризначенці вразили величезну кількість російської техніки та особового складу на аеродромах в Бердянську і Луганську. Ця операція ССО мала кодову назву “DRAGONFLY”. Відповідне повідомлення Сили спецоперацій розмістили на своїй сторінці в соцмережах.

За останніми даними у Бердянську та Луганську знищено: дев’ять гелікоптерів різних модифікацій, спеціальна техніка, яка знаходилася на аеродромах і пускова установка ППО. Окрім цього, пошкоджено злітні смуги аеродромів. Склад боєприпасів у Бердянську детонував до 4 ранку. Детонація у Луганську тривала до 11 ранку.

“Втрати у живій силі противника складають десятки загиблими та пораненими. Тіла досі дістають з-під завалів”, – додали у відомстві.

Відзначимо, що назву “Dragonfly Aerospace” має компанія, яка ввела в експлуатацію український приватний супутник EOS SAT-1 X. Він оснащений двома високоточними камерами DragonEye і має спостерігати за земною поверхнею в оптичному та інфрачервоному діапазонах.

Нагадаємо, що впливові російські авіаблогери стверджують, що удари принаймні по одному з аеродромів цієї ночі були завдані ракетами ATACMS.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.