Russia Ukraine

Армія РФ втратила свій наступальний потенціал через відсутність ротації – британська розвідка

Моральний дух окупантів падає внаслідок відсутності ротації. Через це окупаційні війська втрачають свій наступальний потенціал на фронті, вважають аналітики з британської розвідки.

“21 вересня 2023 року – річниця з дня оголошення російським президентом Володимиром Путіним про “часткову мобілізацію” у 2022 році. Вона передбачала призов близько 300 тисяч російських резервістів для служби в Україні”, – йдеться у повідомленні, опублікованому Міністерством оборони Британії.

У повідомленні також йдеться про заяву голови комітету Державної думи рф з питань оборони Андрія Картаполова. Майже через рік після оголошення “часткової мобілізації” чиновник повідомив, що мобілізований особовий склад зобов’язаний служити протягом усього часу так званої “спеціальної воєнної операції”.

У новому визнанні “суворої ситуації на фронті”, чиновник також зазначив, що під час служби “неможливо здійснити ротацію персоналу з їхньої операційної зони”.

“Імовірно, що відсутність регулярної ротації підрозділів з бойової служби є одним із найбільш важливих факторів, що сприяють низькому моральному духу росіян. А також нездатності російської армії проводити підготовку кращого рівня з часу вторгнення. Можливо, брак такої підготовки посилює труднощі росії у проведенні успішних наступальних операцій”, – діляться висновком фахівці британської розвідки.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що мобілізація спричинила дефіцит робочої сили в промисловості Росії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.