ЗСУ показали, як росіяни зазнали рекордних втрат у битві під Авдіївкою (Відео)

Росіяни продовжують атакувати місто Авдіївка на Донеччині. Їх не зупиняють навіть рекордні втрати, яких вони вже зазнали на околицях населеного пункту.

Кадрами знищення ворожої бронетехніки поділились бійці Батареї управління та артилерійської розвідки 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.

Лише за один день 19 жовтня окупанти втратили під Авдіївкою більше 50 танків та 100 одиниць бронетехніки. Також українським військовим вдалося ліквідувати більше 1 тис. ворожої піхоти.

Збільшення активності росіян навколо Авдіївки на Донеччині навряд чи призведуть до ширших оперативних і стратегічних перемог. Такий висновок зробили експерти Інституту вивчення війни (ISW) проаналізувавши атаки окупантів на Авдіївку, які почались 10 жовтня.

Раніше “Військовий кур’єр” публікував відео зупинки і розгрому колони окупантів, яка хотіла увійти в місто Авдіївка на Донеччині. На ньому можна побачити хід знищення колони від початку і до кінця. Штурм починався дуже рано, бо поле, по якому їхали окупанти ще було вкрите памороззю. Попереду колони їхав мінний трал, який прокладав шлях для решти техніки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.