Заява про патрулювання Чорного моря літаками МіГ-31 з ракетами “Кинджал” зроблена для пропаганди – британська розвідка

Розвідка Великої Британії розцінює заяву президента рф Путіна про патрулювання Чорного моря літаками МіГ-31 з ракетами “Кинджал” елементом пропаганди, яка розрахована на росіян. Про це йдеться у сьогоднішньому повідомленні відомства.

Мається на увазі заява, зроблена під час візиту до Китаю 18 жовтня. У ній сказано про патрулювання винищувачів у східній частині Чорного моря. Ці літаки можуть бути озброєними балістичними ракетами повітряного базування Х-47М2 “Кинджал”.

Такий крок начебто мав стати відповіддю на посилення морської присутності США у східному Середземномор’ї.

“Заява Путіна відповідає типовій російській риториці, спрямованій на внутрішню аудиторію, яка називає Захід агресором, а дії Росії представляє як необхідні для захисту держави”, – вважають британські аналітики.

Насправді, “Кинджали” ще фактично перебувають на стадії експлуатаційних випробувань. Їхня ефективність використання проти України була не високою, українські засоби ППО можуть збивати ракету.

“На папері “Кинджал” залишається дуже потужним, здатним досягти гіперзвукових швидкостей і уникати сучасних систем протиповітряної оборони. Та майже напевно він потребує значного вдосконалення”, – підсумовує британська розвідка.

Нагадаємо, на аеродромі “Бельбек” у Севастополі окупаційні війська розмістили літаки МіГ-31. Ці винищувачі можуть бути носіями ракет “Кинджал”. Cупутникові знімки російської авіації на своєму каналі опублікував військовий OSINT-аналітик @MT_Anderson.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.