ЗСУ виснажили окупантів на півдні України — британська розвідка

На півдні України на тлі контрнаступу ЗСУ у росіян спостерігається нестача артилерійських боєприпасів, брак резервів та проблеми із забезпеченням флангів.

Про це повідомляє британське розвідувальне відомство на своїй сторінці у Twitter.

Зокрема, на південь від Оріхова українські атаки були зосереджені на 58 загальновійськовій армії Росії.

Розвідники переконані, що окупанти виснажені, оскільки передові частини ведуть напружені бої вже понад вісім тижнів.

Також на південь від Великої Новосілки, росіяни, які перейшли до оборони, стягують сили як зі Східного, так і з Південного військових округів.

Британські спецслужби переконані, що підрозділи 5 загальновійськової армії, ймовірно, зазнають особливого тиску і переконані, що їм необхідно провести ротацію з лінії фронту.

Загалом головними проблемами окупантів на півдні України стане брак артилерійських боєприпасів, відсутність резервів та проблеми із забезпеченням флангів частин в обороні.

З огляду на те, як руйнуються шляхи постачання на окупований південь України – нестача боєприпасів цілком очевидна.

Як відомо, через пошкодження Чонгарського моста, що з’єднує Херсонщину окупований Крим та Кримського моста, який з’єднує рф з півостровом в окупантів значно погіршилася логістика.

До слова, російського генерал-майора Івана Попова, який командував 58 загальновійськовою армією Південного військового округу збройних сил росії, звільнили після того, як він публічно заявив про втрати російської армії та важку ситуацію на фронті.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.