Російський генерал публічно заявив про тяжкі втрати у військах окупантів, його звільнили (Фото)

Російський генерал-майор Іван Попов заявив, що його усунули від командування 58-ю загальновійськовою армією Південного військового округу збройних сил росії після того, як він доповів керівництву про реальну ситуацію на фронті, не приховуючи проблем російської армії.

Про це стало відомо з аудіоповідомлення на якому, як стверджується, говорить сам Попов. Запис оприлюднив російський депутат і член комітету з оборони в Держдумі Андрій Гурульов.

Попов запевняє, що наказ на його усунення з посади приготували за один день. Мовляв, всі проблеми почались, коли він “позначив усі проблемні питання, що існують сьогодні в армії”.

За його словами, на нараді з керівництвом він розповів, що головні проблеми на фронті це: відсутність контрбатарейної боротьби, відсутність станцій артилерійської розвідки, а відтак, масова загибель і каліцтво російських військових в Україні.

На тлі таких заяв глава генштабу рф Герасімов назвав Попова “панікером і дезінформатором”. У відповідь Попов пообіцяв донести цю проблему особисто до російського диктатора Владіміра Путіна, після чого, його звільнили з посади.

Російські воєнкори зазначають, що 58-армія Попова з початку контрнаступу ЗСУ утримувала Запорізький напрям. Наразі росіяни вже втратили низку населених пунктів на цій ділянці фронту.

Раніше Попов командував військами окупантів в окупованій Балаклії, під його командуванням росіяни зазнали великих втрат і відступили з Харківщини в результаті торішнього контрнаступу ЗСУ.

До слова, цього річ саме на Запорізькому напрямку ЗСУ вдалося ліквідувати двох російських генералів — начальника штабу 35 загальновійськової армії зс рф генерал-майора Сергія Горячева та генерал-лейтенанта Олега Цокова.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.