З’явились фото наслідків удару ЗСУ по Чонгарському мосту (Фото)

Зруйноване залізничне полотно підтверджує ракетний удар по мосту, який з’єднує тимчасово окупований Крим із Херсонською областю.

OSINT-аналітики з’ясували, що на фото залізничний міст в районі Чонгару, який сильно постраждав внаслідок ракетного удару України.

Цікаво, що самі росіяни всіляко замовчують цю ситуацію. Зокрема, місцевий гауляйтер Сальдо заявив, що всі ракети, які летіли на Чонгарський міст, збиті.  Натомість більшість російських ЗМІ ігнорують цю тему.

Водночас місцеві скаржаться, що міст перекрили та змушують їхати іншими шляхами.

Разом з тим Центр стратегічних комунікацій ЗСУ підтверджує, що 29 липня українські військові успішно завдали удар по Чонгарському мосту. Це підтверджують і супутникові знімки мосту на Чонгарському перешийку.

Ймовірно, таким чином ЗСУ знищують логістику росіян на тимчасово окупованому півдні України. Росіяни використовували цей міст, щоб переправляти військову техніку, особовий склад і боєприпаси на фронт.

Раніше невідомі вибухи зруйнували частину автомобільного покриття на Кримському мосту, який росіяни використовували для військових перевезень. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.