ЗСУ б’ють по окупантах касетними снарядами з данських САУ CAESAR (Відео)

Бійці Збройних сил України показали, як данська самохідна артилерійська установка “CAESAR ” б’є по окупантах касетними боєприпасами. 

Відео роботи артилерії у мережу виклали військові. На відео видно, як одну з небагатьох данських САУ, які перебувають на озброєні ЗСУ, заряджають американським касетними боєприпасами M864.

Данська модифікація САУ доволі сильно відрізняється від звичних версій CAESAR, зокрема вона отримала нове шасі 8х8 та автоматизовану систему заряджання. Водночас сама артилерійська частина у вигляді 155-мм гармати довжиною 52 калібри, поєднана з цифровою системою управління вогнем, не змінилась.

Нагадаємо, що касетні боєприпаси Україна отримала лише цього місяця. Проте ЗСУ вже застосовують їх майже на всій лінії фронту — касетні боєприпаси помічено на Куп’янському, Авдіївському, а тепер і Бахмутському напрямку.

Застосування касетних боєприпасів в Україні підтверджують і американські партнери. Зокрема, представник Державного департаменту США Джон Кірбі запевнив, що ЗСУ ефективно використовують касетні боєприпаси.

До слова, на Донеччині бійці Збройних сил України знищили рідкісну російську самохідну артилерійську установку 2С7 “Піон” калібру 203-мм.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.