1149421081

Данія показала, чим замінила відправлені в Україну САУ CAESAR (Відео)

Ізраїльська компанія з розробки і модернізації різних видів озброєння Elbit Systems повідомила про продаж Данії 155-мм самохідних артилерійських установок ATMOS. Ними данське оборонне відомство замінило відправлені в Україну САУ CAESAR.

Крім, ATMOS, данці в Ізраїлі придбали також реактивні системи залпового вогню PULS.

Відео відправки зброї компанія опублікувала у Твіттері.

Про точну кількість вже придбаних САУ не повідомляється. Відомо тільки, що раніше видання Defence Brief писало про плани Данії закупити 19 установок ATMOS.

ATMOS – Autonomous Truck MOunted howitzer System – ізраїльська САУ, яка зроблена на шасі Tatra. Випускається з 2006 року.

Гаубиця призначена для знищення піхоти, артилерійських батарей та дзотів. Також може використовуватись для пророблення проходів у мінних полях та інженерних загородженнях. Ефективно уражає цілі на відстані до 30 км звичайними снарядами і до 41 км – з реактивним двигуном.

Щодо РСЗВ PULS (Precise Universal Launching System), то відомо, що це техніка, яка може стріляти різноманітними, у тому числі високоточними керованими реактивними боєприпасами з різною дальністю ураження. На установці розміщують 2 контейнери, у які передбачене заряджання боєприпасів з різними калібрами. В тому числі ракети Predator Hawk з дальністю пуску до 300 км.

Нагадаємо, Данія передала Україні всі свої самохідні гаубиці Caesar. Про передачу Збройним силам України 19 самохідних артилерийських установок повідомили у лютому.

Тоді ж стало відомо, що вже ведуться переговори з ізраїльською компанією Elbit Systems про швидку поставку САУ ATMOS.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.