Заступник командира 3-ї ОШБр підтримав мобілізацію в’язнів в Україні

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін виступив із підтримкою ідеї мобілізувати ув’язнених в Україні. Про це він написав у телеграм-каналі.

“Я абсолютно за таку історію. Але треба розуміти, що це досить складний людський ресурс. Є певні особливості в роботі з цією категорією”, — написав військовослужбовець.

На його думку, можуть бути проблеми з дисципліною.

“Безумовно, не можна було б розраховувати на них в повному обсязі, але частину задач покласти — цілком можливо”, — пояснив Жорін.

В’язні були б корисними на передовій. Їх можливо залучати бо бойових дій за умови правильного підбору кадрових офіцерів для командування такими підрозділами.

Нагадаємо, міноборони запустило проект рекрутингу до Збройних сил України. Для цього підписали відповідний договір з однією із компаній підбору кадрів. Угоду заступниця міністра оборони Наталія Калмикова уклала з головою організації Lobby X Владиславом Грезєвим. Він разом із колегами виконуватиме роботу в інтересах ЗСУ безкоштовно.

Раніше міністр оборони Рустем Умєров підписав Наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики до 2028 року. Цей документ визначає стратегію розвитку військової кадрової політики впродовж наступних п’яти років – як під час дії воєнного стану, так і у мирний час.

Головне у цій стратегії – гарантія задоволення потреб ЗСУ в людях під час повномасштабної війни, взаємосумісність ЗСУ зі збройними силами держав-членів НАТО. А також інтеграція в євроатлантичний безпековий простір.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.