В Міноборони затвердили нову концепцію кадрової політики

Міністр оборони Рустем Умєров підписав Наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики до 2028 року.

Цей документ визначає стратегію розвитку військової кадрової політики впродовж наступних п’яти років – як під час дії воєнного стану, так і у мирний час.

Головне у цій стратегії – гарантія задоволення потреб ЗСУ в людях під час повномасштабної війни, взаємосумісність ЗСУ зі збройними силами держав-членів НАТО. А також інтеграція в євроатлантичний безпековий простір.

В Міноборони очікують, що ЗСУ перейдуть на військову службу за контрактом. А строкову військову службу замінять інтенсивною військовою підготовкою громадян призовного віку.

Замість призову в Україні функціонуватиме дієва система рекрутингу. Підхід до управління кар’єрою військовослужбовців відбуватиметься з урахуванням їхньої освіти, професійного розвитку, гендерної рівності.

Вдосконалять і електронну систему військового обліку. Процеси управління персоналом автоматизують.

До програми увійшла також розширена співпраця між українськими вищими навчальними закладами та вишами держав-членів НАТО і ЄС.

У відомстві планують розробити ефективну та прозору система грошового забезпечення військовослужбовців та забезпечення їх житлом. Окрім того, йдеться про належні умови для переходу від військової кар’єри до цивільного життя військовослужбовців, які підлягають звільненню зі служби.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що іноземний постачальник бронежилетів і шоломів поверне Міністерству оборони України близько 400 млн грн за неякісний товар. Таке рішення прийняв міжнародний арбітражний суд.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.