Міністерство оборони запустило проект підбору кадрів до ЗСУ

Міністерство оборони запустило проект рекрутингу до Збройних сил України. Для цього підписали відповідний договір з однією із компаній підбору кадрів.

Про це Міноборони повідомило у Facebook.

Угоду заступниця міністра оборони Наталія Калмикова уклала з головою організації Lobby X Владиславом Грезєвим. Він разом із колегами виконуватиме роботу в інтересах ЗСУ безкоштовно.

“Проект дозволить людині обрати конкретний підрозділ на визначеній посаді, де його/її цивільний досвід буде найбільш корисним. В найближчий час в рамках проекту ми плануємо підписати наступні угоди з рекрутинговими компаніями”, – зазначила Калмикова.

Очільник Lobby X зі свого боку зауважив, що компанія вже має великий досвід пошуку кадрів для ЗСУ. Співпраця ж з Міністерством оборони дозволить масштабувати роботу.

Грезєв наголосив, що армії потрібні люди різних професій – від гранатометників і мінометників до програмістів і кухарів.

Ознайомитися з актуальними вакансіями в ЗСУ можна на сайті Lobby X

Міноборони веде переговори також з низкою інших учасників ринку працевлаштування. Щоб узяти участь у проєкті рекрутингу слід написати на електронну адресу: [email protected].

Нагадаємо, міністр оборони Рустем Умєров підписав Наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики до 2028 року. Цей документ визначає стратегію розвитку військової кадрової політики впродовж наступних п’яти років – як під час дії воєнного стану, так і у мирний час.

Головне у цій стратегії – гарантія задоволення потреб ЗСУ в людях під час повномасштабної війни, взаємосумісність ЗСУ зі збройними силами держав-членів НАТО. А також інтеграція в євроатлантичний безпековий простір.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.