Загибель Пригожина дестабілізує діяльність ПВК “Вагнер” – британська розвідка

Загибель ватажка ПВК “Вагнер” Євгенія Пригожина матиме глибокий дестабілізуючий вплив на бойовиків. Про це повідомляє британська розвідка.

Остаточних доказів того, що Пригожин був на борту немає. Однак, у відомстві вважають, що ймовірність того, що він дійсно мертвий, дуже велика.

При цьому відзначають, що особисті якості Пригожина, такі, як гіперактивність, виняткова зухвалість, прагнення до результату та надзвичайна жорстокість, пронизували “Вагнер”. Навряд чи будь-який наступник з ним зрівняється.

Брак кандидатів на нового лідера “вагнерівців” посилюється повідомленнями про те, що засновник і польовий командир Дмитро Уткін і начальник логістики Валерій Чекалов також загинули.

Нагадаємо, загибель Пригожина сталася позавчора. Його літак прямував з Москви у Санкт-Петербург. В результаті авіакатастрофи всі 10 пасажирів, які були на борту, включно з Пригожиним, та його “правою рукою” Дмітрієм Уткіним загинули.

Путін, найімовірніше, наказав убити Євгенія Пригожина, аби помститися за приниження та заколот ПВК “Вагнер” 23 червня. До такого висновку дійшли аналітики Інституту вивчення війни (ISW) у своєму щоденному звіті.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.