Вночі атаковано російський аеродром Шайковка, звідки злітають стратегічні бомбардувальники (Відео)

Цієї ночі російський військовий аеродром Шайковка було атаковано безпілотниками, та можливо, балістичною ракетою. Місцеві мешканці опублікували в соцмережах відео та фото роботи російської ППО біля аеродрому.

Військовий аеродром Шайковка у Калузькій області – це місце базування стратегічних бомбардувальників Ту-22М3. Вони є носіями ракет Х-22, якими рф регулярно атакує Україну.

Міноборони рф повідомляє про атаку летовища модернізованою ракетою С-200, збитої силами ППО. Про удар безпілотниками офіційна інформація відсутня.

В той же час жителі двох російських областей – Московської та Калузької повідомляють про дрони, які було помічено біля кількох населених пунктів. Через це у Підмосков’ї вкотре було зупинено роботу аеропорту “Внуково”.


Вибухи було чутно і в Тульській області, місцеві жителі зняли роботу ППО.

Російська сторона повідомляє, що пошкоджень і постраждалих внаслідок атаки ракетою С-200 немає. Інформацію про те, чи вдалося збити безпілотники, і чи досягли вони своїх цілей наразі замовчують.

Нагадаємо, кілька днів тому російські летовища Шайковка і Сольци, де базувалися Ту-22М3, що атакували Україну вже були атакувані дронами. Щонайменше 2 літака тоді було знищено.