За два місяці росіяни просунулись біля Авдіївки на два кілометри – британська розвідка

Протягом кількох днів росіяни здійснили невелике просування на північ від міста Авдіївка. Вони намагаються оточити населений пункт. З початку жовтня на цій ділянці російські війська перемістили лінію фронту на 2 км.

Цей прогрес, ймовірно, є одним із найбільших досягнень Росії з весни нинішнього року. В ході боїв біля Авдіївки задіяні підрозділи окупантів втратили тисячі солдат і офіцерів. Про це повідомляє британська розвідка.

Штурми поступово наближають російські війська до Авдіївського коксохімічного заводу, де українські сили займають одну з основних оборонних позицій.

Україна продовжує контролювати коридор шириною приблизно 7 км, через який вона продовжує постачати місто.

Нагадаємо, аналітики Інституту вивчення війни (ISW), які посилаючись на інформацію від військових та геолокацію оприлюднених фото і відео, повідомили, що російські окупаційні війська готуються до третьої хвилі штурму міста Авдіївка на Донеччині. В результаті попередніх атак, вони зайняли деякі позиції навколо міста.

Нагадаємо, за три тижні штурмів міста Авдіївка на Донеччині росіяни втратили близько 200 одиниць бронетехніки. Про це повідомляє британська розвідка у своєму зведенні. Такі втрати пов’язані з поєднанням відносної ефективності сучасної української ручної протитанкової зброї, мін, безпілотних літальних апаратів і систем високоточної артилерії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.