В Конгресі США заявили, що ухвалять військову допомогу Україні до Різдва

Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон заявив, що рішення про додаткове фінансування для Ізраїлю та України буде ухвалене до Різдва. Про це написало видання The Hill.

“Ми ведемо переговори з колегами.  Ізраїль – головним пріоритет для Сполучених Штатів Америки. Підтримка нашого союзника є критично важливою. Це одна з перших речей, які ми зробимо. Про це йдеться в проекті закону, який є в Сенаті та на столі у лідера більшості Чака Шумера. Ми заохочуємо підтримати його”, – сказав Джонсон.

Заходи щодо фінансування України, на думку спікера, мають включають зміни в прикордонну політику США.

“Україна – це ще один наш пріоритет. Звичайно, ми не можемо дозволити Володимиру Путіну марширувати Європою. І ми розуміємо необхідність нашої підтримки. Якщо буде додаткова допомога Україні — яку більшість членів Конгресу вважають важливою — ми також повинні працювати над зміною нашої прикордонної політики”, — пояснив Джонсон.

Він зазначив, що інші деталі щодо більшого пакету фінансування уточнюються.

“Що стосується решти, у додатковому пакеті є деякі інші елементи — я думаю, що все це з’явиться разом найближчими днями, — додав американський політик. – У нас є відчуття терміновості щодо цього. Я впевнений і оптимістично налаштований, що ми зможемо це зробити”.

Нагадаємо, лідери Сенату Конгресу США, як республіканців, так і демократів, вважають, що шлях до написання законодавчого акту про військову допомогу має початися в Сенаті, де є місце для двопартійних переговорів. Лідер більшості в Сенаті Чак Шумер дав зрозуміти, що надання додаткової допомоги буде для нього головним пріоритетом у період до Різдва.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.