Росіяни втратили під Авдіївкою 200 одиниць бронетехніки – британська розвідка

За три тижні штурмів міста Авдіївка на Донеччині росіяни втратили близько 200 одиниць бронетехніки. Про це повідомляє британська розвідка у своєму зведенні.

Такі втрати пов’язані з поєднанням відносної ефективності сучасної української ручної протитанкової зброї, мін, безпілотних літальних апаратів і систем високоточної артилерії.

Як і попередні російські наступи, штурм Авдіївки часто характеризувався просуванням по відкритій місцевості, що теж відобразилось на великих втратах. Як наслідок, російські війська почали більше використовувати десантування піхоти на цьому напрямку.

З початку жовтня біля Авдіївки росія втратила кілька тисяч вояків. Та керівництво росії продовжує демонструвати готовність нести значні втрати особового складу заради незначних територіальних надбань.

Вчора “Військовий кур’єр” публікував кадри на яких видно, як бійці 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка відбивають атаки окупантів на місто Авдіївка.

На відео, яке 110-а ОМБр опублікувала у мережі, видно застосування українськими захисниками касетних боєприпасів. Вони дозволяють уразити більшу площу і зупинити наступ ворожої піхоти і техніки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.