Велика Британія готує до відправки в Україну розвідувальні машини Scimitar

Велика Британія надасть Україні броньовані розвідувальними машини Scimitar MK2. Про це повідомила компанія Rheinmetall BAE Systems Land (RBSL).

Представники RBSL почали формувати партію броньовиків для відправлення в Україну. Вони проводять діагностику та усувають пошкодження. Також проводять випробування відремонтованих машин. За місяць вдалося підготувати більше 20 розвідувальних автомобілів.

Scimitar – це бойова броньована машина, яка оснащена 30-мм гарматою Rarden для самооборони. Використовується розвідувальними полками Королівського бронетанкового корпусу та розвідувальними підрозділами піхоти.

Перші Scimitar MK2 були поставлені армії Великої Британії для розгортання в Афганістані у вересні 2011 року.

Машина на гусеничному шасі оснащена керамічною балістичною бронею для посиленого захисту від загроз кінетичної енергії. На корпус також прикріплена стрижнева броня для захисту від реактивних гранатометів.

Scimitar вміщує екіпаж з трьох осіб. Сидіння захищені від підриву на мінах, а збільшений простір машини забезпечує комфортні умови для роботи. Водій забезпечений системою нічного бачення.

Модернізоване обладнання легкої розвідувальної машини передбачає системи зв’язку, електрообладнання, зчеплення, лебідку, гальмівну систему, полегшену торсіонну підвіску з амортизаторами і систему кондиціонування.

Нагадаємо, нещодавно українські захисники опублікували перші фото машин вогневої підтримки M7 Bradley Fire Support Team (BFIST) в Україні. Ця машина створена на базі американської БМП M2A2 Bradley ODS. Замість пускового ПТРК TOW на M7 стоїть обладнання для визначення цілей, яке дозволяє працювати на відстані до 20 км і передавати цю інформацію артилерійським підрозділам. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.