Румунія визнала падіння російського безпілотника на своїй території

Румунія визнала падіння російського ударного безпілотника на території країни. Фахівці виявили уламки БПЛА, який міг брати участь в атаці на українські порти Ізмаїл та Рені на річці Дунай.

Частини безпілотника знайшли у повіті Тулча, що межує з Україною. Про це заявив міністр оборони Румунії Анхель Тілвар.

Слідчі проведуть лабораторні дослідження, щоб точно встановити походження уламків.

“Якщо падіння уламків російського дрону в Румунії підтвердиться, це буде серйозним порушенням територіальної цілісності та суверенітету”, – заявив президент країни Клаус Йоханніс.

Та вже зараз румунські збройні сили повідомляють, що готові посилити захист свого повітряного простору після останніх атак Росії на українські порти на Дунаї.

Нагадаємо, під час нічної атаки України 3 вересня російські ударні БПЛА впали на території Румунії та здетонували. Про це повідомила Державна прикордонна служба України і додала фото вибуху з іншого боку Дунаю.

Румунія заперечила інцидент і заявила, що “використані РФ ударні засоби не становили прямої воєнної загрози для національної території чи територіальних вод Румунії”.

Після цього глава українського МЗС Дмитро Кулеба повідомив, що в України є фотодокази падіння дронів “Шахед” на румунській території.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.