В Москві та Петербурзі дружини мобілізованих вийшли на пікети (Фото)

Дружини та інші родичі мобілізованих вийшли на пікети у Москві та Петербурзі. Вони провели пікети із закликами повернути чоловіків додому.

У столиці рф активістки руху “Шлях додому” спочатку поклали квіти до Могили невідомого солдата біля стін Кремля. Потім вийшли на одиничні акції біля міністерства оборони, адміністрації президента та Верховного суду, повідомляє телеграм-канал Sota.

“Мого чоловіка відправили до загону “Штурм”. Він магістр прикладної фізики, він айтішник, у нього півторарічна дитина. Таких людей не повинні відправляти на війну”, — розповіла журналістам одна із жінок.

За даними видання, на акції в Москві вийшли 15 активісток.

В Петербурзі аналогічна акція пройшла на Марсовому полі, де родички мобілізованих поклали квіти і стрічки з написом “Жінки за життя” до Вічного вогню.

Нагадаємо, нещодавно рф охопив флешмоб, який закликає російського диктатора демобілізувати окупантів. Акцію під назвою “Vрємя Zамєни” організували розчаровані дружини російських військовослужбовців. Раніше вони намагалися проводити відкриті збори й боротися за свої права. Але цей рух швидко зупинили на рівні місцевої влади.

У жовтні дружини мобілізованих виходили на пікет у Москві із вимогою завершити війну та повернути чоловіків додому. Це був перший такий захід з початку повномасштабного вторгнення в Україну. Близько 30 родичок мобілізованих чоловіків розгорнули плакати з вимогою провести ротацію військовослужбовців. Вони стали поряд з мітингом комуністів, який був присвячений 106-м роковинам жовтневого перевороту.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.