Російські командири залякують солдат кастрацією та зґвалтуванням в полоні (Відео)

Російські командири залякують солдат кастрацією, зґвалтуванням, відрізанням вух та четвертуванням в полоні в українських військових.

Про це написано у листівках, які нещодавно виявили бійці 65-ї окремої механізованої бригади ЗСУ на ворожих позиціях в Запорізькій області.

Бійці погодились розповісти про вдалу операцію, під час якої допомогли своїм побратимам, зайшли на позиції росіян і захопили там шестеро полонених.

Потрапивши у полон вороги відразу почали цікавитись чи будуть їх задувати монтажною піною. Це очевидно ще один плід їхньої пропаганди, яка обробляє російську піхоту перед відправкою на війну.

Сьогодні вранці Генштаб ЗСУ повідомляв, що атаки росіян в Запорізькій області не припиняються. За минулу добу українські воїни відбили один такий напад під селом Роботине. Це напрямок, де влітку ЗСУ долали складні лінії оборони росіян, звільнили частину територій і рухались у напрямку Токмака.

Нагадаємо, в середині грудня військові рф намагалися здійснити атаку на позиції ЗСУ біля села Роботине, прикриваючись полоненими. Такі дії окупантів українські військові зняли за допомогою безпілотника. На них видно, що періодично російські військові стріляють з автоматів у бік український позицій. Один із російських солдатів прикривається українським, тримаючи його однією рукою за плече, а іншою – автомат. Іще один військовий армії рф кидає гранату у бік українських позицій.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.