В Москві жінки мобілізованих вийшли на пікет проти війни в Україні (Відео)

На Театральній площі в Москві дружини мобілізованих вийшли на пікет із вимогою завершити війну та повернути чоловіків додому. Це перший такий захід з початку повномасштабного вторгнення в Україну. Учасниці висловлювалися за завершення війни.

Близько 30 родичок мобілізованих чоловіків розгорнули плакати з вимогою провести ротацію військовослужбовців. Вони стали поряд з мітингом комуністів, який був присвячений 106-м роковинам жовтневого перевороту.

Пікет жінок тривав трохи більше п’яти хвилин.

“Потім підійшла поліція, вони викликали головного організатора і нас відвели убік. До нас підійшов Зюганов, і ми домовилися, що після покладання квітів у Мавзолею передамо наше звернення”, – розповіла учасниця акції.

У жовтні родичі мобілізованих подавали заявку на пікет, проте в уряді Москви їм відмовили, пославшись на антиковідні обмеження.

Нагадаємо, до Джанкою, що на півночі тимчасово окупованого Криму, прибувають нові мобілізовані військовослужбовці російської федерації. Про це повідомляють активісти підпільного руху “АТЕШ”. Мобілізованих привозять поїздами та автобусами. Їх забирає спеціальний транспорт, який відвозить загарбників у військове містечко біля аеродрому.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.