Українські військові провели спецоперацію в Криму (Відео)

Сьогодні близько 5 години біля села Маяк на мисі Тарханкут в тимчасово окупованому Криму висадились українські військові. Місцеві чули вибухи і стрілянину.

У Головному управлінні розвідки повідомили, що провели спецоперацію, яка досягнула своєї мети. Під час виконання завдання спецпризначенці знищили російських військових та їхню техніку. Після цього без втрат повернулися до свого місцерозташування. Деталі операції в Криму не розголошують.

У соцмережах сьогодні з’явилось відео виконання бойового завдання підрозділом ГУР “Артан” на території тимчасово окупованого Криму.

Російські ЗМІ теж писали про напад українських військових на Тарханкут. У районі ввели план “Фортеця”.

Від місця атаки у Криму до підконтрольного Україні узбережжя – 165 кілометрів. Швидкісний човен долає цю відстань за 3-4 години.

Відомо, що біля села Маяк знаходиться база 3-го радіотехнічного полку радіотехнічних військ Повітряно-космічних сил рф. У тому районі вчора лунали вибухи.

Також вчора стало відомо, що на Тарханкутському мисі вибухнула російська зенітно-ракетна система С-400 “Тріумф”. ГУР опублікувало відео знищення цінного комплексу.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.